«Sea Stars – 2020»


ВІТАЄ УЧАСНИКІВ

МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МИСТЕЦТВ!


Неймовірною атмосферою гостинності, тандемом хореографічної творчості та багатоголоссям талановитих виконавців запам’ятається учасникам і гостям Міжнародний фестиваль мистецтв “Sea Stars”, заключний акорд якого прозвучав в курортному комплексі Албена, Болгарія.


ВЕЧІР ЗНАЙОМСТВ!


Традицією Міжнародного фестивалю мистецтв “Sea Stars” є “Вечір знайомств”. Це чудова нагода познайомитися учасникам з членами журі, – майстрами своєї справи, та організаторами!

Було дуже цікаво спостерігати за талановитими вокальними та хореографічними колективами, які вражали цікавими візитівками.

Всі учасники отримали фірмові презенти від International festival group.

ВЕЧІР ЗНАЙОМСТВ!


Традицією Міжнародного фестивалю мистецтв “Sea Stars” є “Вечір знайомств”. Це чудова нагода познайомитися учасникам з членами журі, – майстрами своєї справи, та організаторами!

Було дуже цікаво спостерігати за талановитими вокальними та хореографічними колективами, які вражали цікавими візитівками.

Всі учасники отримали фірмові презенти від International festival group.

КОКУРСНИЙ ДЕНЬ


Міжнародний мульти-жанровий фестиваль-конкурс “Sea Stars” – це культурна подія, що демонструє різні досягнення у творчості, на якому всі учасники і гості можуть поділитись своїм мистецтвом, здібностями, талантами та настроями.

Даний фестиваль – це справжній марафон різних видів мистецтва та виявів творчості .

Найяскравіші моменти виступів та закулісся Міжнародного фестивалю мистецтв “Sea Stars” зафіксовані на цих яскравих фото, тож насолоджуйтесь переглядом!

Zaporozhchenko Viktoriia

NoName dance studio

Dialog, Together more fun

Eridan, Along the way….

Kralechka, Time is going

Noname dance studio

Pistolyak Marharita, Rise up

OAZYS, Oh on the mountain

Kaleidoscope, Cranes…..

Dia dance, Amoung the jungle

NoName dance studio, Freedom

Eridan, Fearless amazons
НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ


Учасники фестивалю по-максимуму викладаються на сцені та хвилюються за кулісами. Щирі посмішки та переживання заслуговують любові та прихильності.

Настає момент, якого з нетерпінням чекає кожен закуток дитячої душі, – церемонія нагородження!

Медалі, кубки та дипломи зачаровують своєю красою. Та найбільшу радість приносять пам’ятні подарунки від організаторів і сюрпризи від членів журі!
СУПЕР КВЕСТ З УЧАСНИКАМИ ФЕСТИВАЛЮ


Даний фестиваль – це справжній марафон різних видів творчості. Але інколи організатори направляють творчу енергію в інші русла, адже дітям завжди цікаво спробувати щось нове.

Супер-КВЕСТ направлений на пошук командних рішень, на прояв швидкості та кмітливості.

Квест пройшов дуже весело та пізнавально. Учасники команд підтримували та вболівали один за одного. А найбільш дружня та найшвидша команда отримала нагороди.АКВАПАРК З УЧАСНИКАМИ ФЕСТИВАЛЮ


Аквапарк приваблює своїми сюрпризами і загадками. Так, юні відвідувачі та їх батьки сповна відчують на собі всі принади водних спецефектів, спробують свої сили на стіні для скелелазіння.

Для наймолодших гостей парку водних розваг є спеціальні зони з найпростішими гірками і зовсім неглибокими басейнами.

Для старших дітей в «акваманіл» представлені більш складні та більш круті спуски . Приємного перегляду!


ДИСКОТЕКА З УЧАСНИКАМИ ФЕСТИВАЛЮ


Фестиваль на березі моря – це не лише повний переживань конкурсний день, але і розваги, друзі та позитивні емоції! Вечірні дискотеки – ще одна незабутня традиція! Такі вечори наповнені радощами і тривогами, добрими друзями та новими симпатіями, ритмом, бітом і драйвом!

Тут діти та дорослі відпочивають на одній хвилі позитиву.

Нехай увесь драйв передасться Вам через фото!


ДРУЖНЯ ЗУСТРІЧ


Дружня зустріч Яна Костирко та Тісато Ісікава з учасниками фестивалю.

Це чудова можливість послухати про секрети успіху, отримати творчі настанови, отримати такі бажані зіркові поради.


ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ
Прощатись завжди сумно. Щоразу хочеться зловити кожну посмішку та кожну мить хвилювання, хочеться забрати із собою якомога більше спогадів про щасливі дні на побережжі.

Кожен учасник – яскрава барва, яка створює незабутню картину “SEA STARS”. Тому з нетерпінням чекаємо нові барви та нових зустрічей!