«Мистецька мозаїка – 2020»


ВІТАЄ УЧАСНИКІВ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ!
Яремче та Буковель запам’ятаються учасникам і гостям Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Мистецька мозаїка» як справжній осередок гуцульської культури, де багато природних принад, таких, як водоспад, заповідник з дикими звірями, величні скелі та неймовірні краєвиди.


КАЗКОВИЙ БУКОВЕЛЬ!


Буковель – курорт в Івано-Франківській області, якому немає рівних в Україні за рівнем інфраструктури, кількості підйомників та якістю трас. Знаходиться курорт недалеко від села Поляниця на висоті 850-1372 метрів над рівнем моря.

Тут ви зможете насолодитися красою мальовничих гір, удосталь надихатися свіжим гірським повітрям, сходити в незабутній похід гірськими маршрутами.

У Буковелі учасники мали змогу не тільки розважитися, але і об’єднати приємне з корисним, – в неформальній обстановці ближче познайомитись з організаторами фестивалю та з членами журі!

КОНКУРСНИЙ ДЕНЬ


Гірське повітря – найкращі ліки від усіх вірусів та поганого настрою. Тому наша команда зібрала друзів на Всеукраїнському фестивалі «Мистецька мозаїка» у славному місті Яремче.

Учасники фестивалю не лише представили свої творчі доробки на розсуд журі та глядачів, але й мали змогу помилуватись красою Буковелю, пройтись гірськими стежками, де переховувались опришки, надихнутись енергією гір, річок та водоспадів. Чотири дні в самому серці Карпат пройшли непомітно та незабутньо. Нові друзі, щирі емоції та веселий сміх на завжди залишаться в серцях учасників! Найяскравіші моменти виступів та закулісся зафіксовані на цих яскравих фото. Тож насолоджуйтесь переглядом!


ФЛЕШМОБ


Яскравим спалахом ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «Мистецька мозаїка – 2020» став флеш-моб, у якому були задіяні усі учасники!

Це веселе порушення повсякденного ходу життя, а ще можливість одержати гострі відчуття. Кожен учасник вклав часточку своєї душі у спільну справу. Усі старались, щоб подарувати глядачу незабутні враження.

А чи вийшло? Дивіться самі!

НАГОРОДЖЕННЯ


Найочікуваніший та найбільш хвилюючий момент – нагородження учасників ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «Мистецька мозаїка – 2020»!
СКЕЛІ ДОВБУША


Пішохідна екскурсія по території КНПП в урочище «СКЕЛІ ДОВБУША».

Прогулянка стежками, де переховувались опришки та сам Олекса Довбуш. Легендарні скелі та печери. Вхід на маршрут оформлений дерев’яної композицією, зробленою в гуцульському стилі, з невід’ємними атрибутами кожного поважаючого себе гуцула – топірцями.

Протяжність стежки 4 км з початковою точкою 570 м над рівнем моря і кінцевою точкою 800 м, з тривалістю переходу 2-3 год.
ВОДОСПАД «ПРОБІЙ»


Пішохідна прогулянка на водоспад «Пробій».

Масу задоволення для дітей принесе прогулянка на свіжому повітрі по Яремчанському заповіднику (міні-зоопарк з місцевими дикими тваринами : кабанами, косулями , оленями). Сувенірний ринок, вольєрне господарство, оглядовий майданчик, фото на пам’ять в мальовничому куточку, джерело з мінеральною водою не залишать байдужим жодного, хто тут побуває.

Водоспад “Пробій”, спадає каскадом серед бурхливих порогів стрімкої гірської річки Прут і збагачує своєю енергією всіх відвідувачів.


ПРОГУЛЯНКА НА КВАДРОЦИКЛАХ


Прогулянка на квадроциклах: а Ви готові спробувати?

У душі в кожного з нас є таємне прагнення до авантюризму. Ми часто уявляємо, як верхи на «залізному звірі» долаємо незвідані простори, а навкруги лише непрохідні дороги, шум вітру і велич простору, який прагнемо осягнути… Це прекрасний екстремальний відпочинок для людей, які знають смак життя!

Лише сильна духом особа, сповнена авантюризму та жаги до нових відчуттів може сісти за кермо потужного чотириколісного агрегата і проїхати на його «спині» певний маршрут.

ОБОВ’ЯЗКОВИМИ Є ФОТО З КЕРІВНИКАМИ!

НЕЙМОВІРНЕ ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ!

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!