випускник ГІТІСу, факультету акторів музичного театру, дипломант телевізійного конкурсу Юрмала і лауреат міжнародних конкурсів. Був запрошений в театр імені Моссовета де зіграв головні ролі у мюзиклах «Ісус Христос Суперзірка», в той же самий час записав головну партію в оригінальному альбомі мюзиклу «Джельсоміно».

Ігор гастролював у Канаді з мюзиклом «Російські на Бродвеї». Працював з канадською компанією «Barnabic», де і виступав зі своїм шоу в театрі Ла Кафкан в Монреалі. Він співав з Національною Канадською оперою і Торонто Оперетою.

У Канаді Ігор грав у мюзиклах «Привид Опери» ( «ThePhantomOfTheOpera») і «Регтайм» ( «Ragtime»), також виконував сольні партії у мюзиклі «Майстер і Маргарита» (Ванкувер). Загалом Ігор Портний приймав учать більш ніж 25 мюзиклах світового рівня, найвідоміші з них «Зорро», «MammaMia», «Красуня і Чудовисько», «Попелюшка», «Чарівне сузір’я Дісней» та ін. Портний також є режисером і художнім керівником шоу провідних акторів мюзиклів «Зірки Бродвею».

Ігор Портний випустив два сольні альбоми «Russian On Broadway» в Нью-Йорку і «Let’s Get Together» в Торонто.

У 2002 році він отримав американську GreenCard за досягнення в світі мистецтва (Extraordinaryabilityinarts).

Ігор знявся в двох голлівудських фільмах «Hitthe Dutchman» і «Dick». Так само знявся в серіалах «Універ», «Глухар», у фільмах режисера Тодоровського «Частка всесвіту» і Бомба».

Зараз регулярно знімається в програмі «Романтика Романсу» на каналі «Культура» та є учасником популярного телевізійного шоу «Один в Один».

Голосом Ігоря Портного співають і розмовляють безліч героїв анімаційних фільмів студій «Disney», «Warner Brothers» та інших. Також він активно займається поетичними перекладами пісень з англійської анімаційних фільмів для ТБ каналів «Disney» і «JimJam».
Ігор Портний є засновником багатьох світових проектів, з якими успішно виступає, зокрема для американської компанії «BarryBallArtists».
Був ведучим і солістом на концерті Монтсеррат Кабальє, присвяченому її 85літтю.
Став продюсером концертної програми «Гра в мюзикл», а також концерту «Територія мюзиклу», в якому взяли участь всі зірки відомих мюзиклів. Ігор також брав участь у програмі в якості учасника та ведучого.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *